Zestaw literatury numizmatycznej

stan zachowania
bardzo dobry/dobry
cena wywoławcza
~6 EUR
~11 EUR
~9 - 13 EUR

Henryk Cywiński, Dziesięć wieków pieniądza polskiego

Stan zachowania: dobry

Oprawa: miękka, kartonowa

Ilość stron: 246

Józef Andrzej Szwagrzyk, Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w.

Stan zachowania: bardzo dobry
Polecamy.

Oprawa: twarda z obwolutą

Ilość stron: 360 stron + 137 tablic

Stan zachowania
bardzo dobry/dobry