Elżbieta Baran, Katalog monet polskich w zbiorach Zakładu narodowego imienia Ossolińskich. Tom 1 i Tom 2

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~13 EUR
~23 EUR
~23 - 34 EUR

Elżbieta Baran, Katalog monet polskich w zbiorach Zakładu narodowego im. Ossolińskich. Tom 1, Średniowieczne monety polskie, śląskie i pomorskie

Tom 1obejmuje monety polskie, począwszy od Mieszka II do Władysława Jagiełły, monety śląskie Bolesława I i Henryków śląskich oraz XV-wieczne brakteaty i halerze, a także monetę pomorską.

Stan zachowania: bardzo dobry

Oprawa: miękka, lakierowana

Ilość stron: 120

Elżbieta Baran, Katalog monet polskich w zbiorach Zakładu narodowego im. Ossolińskich. Tom 2, Monety Jagiellońskie 1434 - 1501

Tom 2 obejmuje monety polskie, Władysława III Warneńczyka (1434-1444), Kazimierza IV Jagiellończyka (1447-1492) oraz Jan I Olbrachta

Stan zachowania: bardzo dobry

Oprawa: twarda

Ilość stron: 224

Polecamy.

Stan zachowania
bardzo dobry