Eugenius Ivanauskas, Coins of Lithuania 1386-2009

stan zachowania
idealny, jak nowa
cena wywoławcza
~69 EUR
~97 EUR
~93 - 139 EUR

Publikacja w zakresie numizmatyki litewskiej i polsko-litewskiej 1386-2009.
Jedno z najlepszych opracowań dotyczących numizmatyki litewskiej i polsko-litewskiej.
Około 880 kolorowych, powiększonych fotografii. Wszystkie opisane monety z realną proweniencją, oceną stopnia rzadkości i wyceną w dolarach amerykańskich.

Stan zachowania: idealny, jak nowa

Oprawa: twarda

Ilość stron: 407

Język: angielski

Polecamy.

Stan zachowania
idealny, jak nowa