Edmund Kopicki, Monety Wielkiego Księstwa Litewskiego 1387-1707, Józef Tyszkiewicz, Skorowidz monet litewskich

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~9 EUR
~16 EUR
~13 - 18 EUR

Edmund Kopicki, Monety Wielkiego Księstwa Litewskiego 1387-1707, Józef Tyszkiewicz, Skorowidz monet litewskich (reprint z 1875)

Skorowidz monet litewskich z lat 1387-1707.

Stan zachowania: bardzo dobry

Oprawa: twarda

Ilość stron: 136+47 stron + 15 tablic

Polecamy.

Stan zachowania
bardzo dobry