Ryszard Kiersnowski, Moneta w kulturze wieków średnich

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~2 EUR
~4 EUR
~4 - 9 EUR

: bardzo dobry

Oprawa: twarda z obwolutą

Ilość stron: 483 strony + 98 ilustracji

Polecamy.

Stan zachowania
bardzo dobry