Konrad Berezowski, Cennik Monet Polskich

stan zachowania
idealny, jak nowa
cena wywoławcza
~3 EUR
~6 EUR
~4 - 9 EUR

Reprint Wydanego przez Towarzystwo Numizmatyczne Warszawskie uznanego i poszukiwanego przez kolekcjonerów cennika monet polskich z lat 1764-1933. Wyceny monet w złotych polskich.

Stan zachowania: idealny, jak nowa

Oprawa: miękka, lakierowana

Ilość stron: 62

Polecamy.

Stan zachowania
idealny, jak nowa