Józef Tyszkiewicz, Podręcznik numizmatyczny zawierający ceny amatorskie monet polskich od 1506 do 1795 roku

stan zachowania
idealny, jak nowa
cena wywoławcza
~3 EUR
~11 EUR
~4 - 9 EUR

Reprint z Rocznika Towarzystwa Przyjaciół Nauk Poznańskiego, tom XVII, zeszyt 2, Poznań 1890. Uznana i poszukiwana przez kolekcjonerów pozycja zawierająca krótkie opisy i wyceny monet polskich z lat 1506-1795. Wyceny monet podano w markach niemieckich.

Stan zachowania: idealny, jak nowa

Oprawa: miękka, kartonowa

Ilość stron: 74 strony + 2 tablice

Polecamy.

Stan zachowania
idealny, jak nowa