Borys Paszkiewicz, Mennictwo Władysława Łokietka

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~3 EUR
~13 EUR
~4 - 9 EUR

Wiadomości Numizmatyczne rok. XXX, zeszyt 1-2 (115-116) w całości poświęcone mennictwu Władysława Łokietka

Stan zachowania: bardzo dobry

Oprawa: miękka, kartonowa

Ilość stron: 111

Polecamy.

Stan zachowania
bardzo dobry