Edmund Kopicki, Katalog Podstawowych typów monet i Banknotów Polski oraz Ziem Historycznie z Polską Związanych - Tom VII Monety pomorskie XVI-XIX w.

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~9 EUR
~12 EUR
~13 - 23 EUR

Pierwsze pełne opracowanie numizmatyki polskiej i ziem z Polską związanych. W okresie od 1974 do 1989 roku wydano 9 tomów złożonych z 17 woluminów.

Informacje zawarte w katalogu podano w przystępny i bardzo czytelny sposób, co powoduje, że mimo upływu czasu od wydania, cieszy się on ogromnym uznaniem i popularnością wśród kolekcjonerów.

Pozycja coraz rzadziej spotykana na rynku kolekcjonerskim.

Na tej aukcji oferowany jest Tom VII Monety pomorskie XVI-XIX w. Oferowany egzemplarz w bardzo dobrym stanie zachowania.

Polecamy.

Stan zachowania
bardzo dobry