Herman Dannenberg, Monety pomorskie w średniowieczu

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~13 EUR
~13 EUR
~18 - 34 EUR

Polskie wydanie opracowanych przez Hermana Dannenberga tablic wraz z proponowaną atrybucją w zakresie monety pomorskiej w średniowieczu.

Pozycja coraz trudniej dostępna na rynku kolekcjonerskim.

Stan zachowania: bardzo dobry

Oprawa: miękka, kartonowa

Ilość stron: 17 stron + 19 tablic

Polecamy.

Stan zachowania
bardzo dobry