Ferdynand Friedensburg, Monety śląskie średniowiecza

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~18 EUR
~37 EUR
~27 - 46 EUR

Ferdynand Friedensburg, Monety śląskie średniowiecza, Tablice (I-XLVI)

Polskie wydanie opracowanych przez Ferdynanda Friedensburga tablic wraz z proponowaną atrybucją w zakresie monety śląskiej w średniowieczu.

Pozycja coraz trudniej dostępna na rynku kolekcjonerskim.

Stan zachowania: bardzo dobry

Oprawa: miękka, kartonowa

Ilość stron: 19 stron + 46 tablic

Polecamy.

Stan zachowania
bardzo dobry