PRÓBA KLIPA LUSTRZANA 5 złotych 1936 ŻAGLOWIEC

stan zachowania
NGC PF62
cena wywoławcza
~3 496 EUR
~6 060 EUR
~6 993 - 8 158 EUR

Moneta wybita stemplem lustrzanym w srebrze. Wspaniale zachowany egzemplarz, absolutnie menniczy. Piękna naturalna patyna, bardzo ostre detale. Wyśmienita i bardzo rzadka.

Nakład: 200 sztuk.

Literatura: Parchimowicz P 149a

Stan zachowania
NGC PF62