PRÓBA 20 złotych 1924 MONOGRAMY

stan zachowania
PCGS SP64 RB
cena wywoławcza
~3 729 EUR
~4 195 - 5 128 EUR

Wspaniały, menniczy egzemplarz, wybity w miedzi, wspaniałe mennicze lustro, delikatna gabinetowa patyna, jedna z najlepszych sztuk jakie spotkaliśmy. Brak jakichkolwiek wad. Zdecydowanie polecam. Niepowtarzalna okazja do nabycia tej monety na naszych aukcjach po raz drugi.

Zdecydowanie polecamy.

Nakład: 120 sztuk

Literatura: P162b

Stan zachowania
PCGS SP64 RB