5 złotych 1930 Sztandar

5 złotych 1930 Sztandar
5 złotych 1930 Sztandar
stan zachowania
PCGS MS65
cena wywoławcza
~466 EUR
~932 EUR
~1 048 - 1 282 EUR

5 złotych 1930 Sztandar, stempel płytki

Bardzo wysoka nota, wyśmienity egzemplarz, naturalna, gabinetowa patyna, stary slab PCGS.  Wszystkie ryski białe na orle tylko i wyłącznie na slabie.

Moneta idealna.

Polecamy.

Stan zachowania
PCGS MS65