Marek Kaleniecki, Wielkie kolekcje monet polskich na aukcjach: Z. Chełmiński 1904 r. Monachium, O. Kubicki 1908 r. Frankfurt, M. Frankiewicz 1930 r. Berlin, W. Chomiński 1932 r. Frankfurt
Reedycja katalogów aukcyjnych z listami wynikowymi czterech największych kolekcji polskich numizmatów oferowanych w sprzedaży aukcyjnej. Do książki dołączona płyta CD zawierająca skany oryginalnych tablic.
Stan zachowania: idealny, jak nowa
Oprawa: twarda
Polecamy